Boże Narodzenie i czas przygotowań do świąt to najpiękniejszy okres w całym  roku. W tym czasie, szczególnie przed laty, z wielką radością wykonywaliśmy ozdoby świąteczne.  Dla przypomnienia i zachęcenia dzieci do czerpania z   tradycji zorganizowałam konkurs na ozdobę bożonarodzeniową pod tytułem – „Ozdoba Bożonarodzeniowa”. Celem  konkursu było przede wszystkim   przybliżenie i zainteresowanie dzieci  tradycjami Świąt Bożego Narodzenia,  rozwijanie i kształtowanie wyobraźni artystycznej oraz prezentacja talentów plastycznych.

Konkurs przeznaczony był dla dzieci z klas pierwszych. Wzięło w nim udział 15 uczniów. Podczas oceniania prac komisja szczególną uwagę  zwracała na  oryginalność, pomysłowość i estetykę wykonania. Wszystkie prace spełniły wymagania konkursowe .

Serdecznie dziękuję i gratuluję wszystkim uczestnikom!

Najciekawsze ozdoby na choinkę wykonali:

Zuzanna Włodarczyk klasa I a – I miejsce

Tymon Rachwalik klasa I b – II miejsce

Zuzanna Woźniak klasa I b – III miejsce

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplom, a zwycięzcy drobne upominki, które zostaną im wręczone po powrocie do szkoły.
Jeszcze raz  bardzo dziękuję wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie
 oraz  ich rodzicom za zaangażowanie i  pomoc. Zwycięzcom gratuluję !

organizator: Jolanta Łozińska