logo 2 programu

Nasza szkoła bierze udział w programie „Moje miasto bez elektrośmieci”, który ma na celu podnoszenie świadomości społecznej, ze szczególnym uwzględnieniem rodzin i dzieci, w zakresie prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym oraz budowanie wartości recyklingu zużytych sprzętów jako elementu niezbędnego w procesie ochrony środowiska naturalnego.

Zbiórka elektrośmieci  w naszej szkole umożliwia wyposażanie naszej szkoły w nowoczesne pomoce dydaktyczne i sprzęty w ramach autorskiego Funduszu Oświatowego.

Dlatego wszystkie elektrośmieci i baterie na pokład!  Zachęcamy do przynoszenia zużytych sprzętów!

Nie zbieramy śmieci wielkogabarytowych (typu pralki, lodówki),  jedynie to, co zmieści się w pudełkach
w szatni.

Liczymy na Was!