W dniu 22 kwietnia w naszej szkole odbył się konkurs pt.: „Eko zabawka”. Konkurs skierowany był do uczniów klas drugich. Jego celem było zwrócenie uwagi na kwestie ochrony środowiska oraz kreatywne wykorzystanie materiałów wtórnych. Prace wykonane przez uczniów były oryginalne i bardzo pomysłowe.

Spośród 19 prac wyłowiono 3 najciekawsze. Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce - Tomasz Sowiński

II miejsce – Liliana Zawadzka

III miejsce Tymon Bęczkowski

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za ich zaangażowanie oraz gratulujemy kreatywności.

Jolanta Łozińska

Ewa Modlińska