MATEMATYCZNE ZMAGANIA uczniów  klas 1-3

W czwartek,  9 maja uczniowie naszej szkoły: Tomasz Sowiński, Karol Nawara, Radosław Bęben, Marcelina Klimczak, Ewa Kluczna, Jan Popiel, Antoni Góra, Ignacy Leszczyk, Amelia Leszczyniak, Piątek Wiktor, Filip Kotyla, Kacper Słaby i Antoni Solecki  udali się do Wielunia, by wziąć udział w II etapie konkursu matematycznego „Puchacz Piotr”, który został zorganizowany przez Ogólnopolską Sieć Szkół MathRiders.

Konkurs trwał godzinę, następnie uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale.

Z niecierpliwością czekamy na wyniki, które zostaną ogłoszone 24 maja, ale już dzisiaj serdecznie gratulujemy naszym finalistom i trzymamy kciuki, by mogli zmierzyć się z najlepszymi w wielkim finale.