251522 walentynki chlopiec dziewczyna serce

14 lutego obchodziliśmy w naszej szkole święto zakochanych czyli  Walentynki, dzień w którym można okazać swoją sympatię innej osobie, przekazać miłe słowo lub życzenia. W tym  dniu nasza społeczność szkolna ubrała się w czerwone elementy garderoby, a przedstawiciele Samorządu Szkolnego aktywowali pocztę walentynkową. W zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski kąciku można było kupić różę lub coś słodkiego dla swojej sympatii.

W tym samym dniu przez nauczycieli języków obcych została zorganizowana zabawa dla wszystkich uczniów, która polegała na znalezieniu dwunastu serduszek. Na każdym znajdował się napis w obcym języku. Za odszukanie wszystkich serduszek można było otrzymać punkty dodatnie, a za przetłumaczenie tekstów przydzielane były bonusowe punkty.

 

Samorząd Uczniowski