25 listopada 2022 roku w hali sportowej Akademickiego Centrum Sportowo – Dydaktycznego Politechniki Łódzkiej „Zatoka Sportu”  odbył się Wojewódzki Finał „Konkursu sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie”, realizowany w ramach działań profilaktycznych pn. „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”.

Eliza Plucińska i Janek Cymbik to nasi szkolni bohaterowie. Uczniowie naszej szkoły dzielnie walczyli w finale wojewódzkim, w którym brały udział 22 drużyny. Wprawdzie nie udało im się zdobyć miejsca na podium, ale jesteśmy z nich niezwykle dumni! Zakwalifikowanie się do wojewódzkich eliminacji już jest ogromnym sukcesem. Wielkie brawa należą się także zawodnikom rezerwowym, którzy także brali udział w przygotowaniach do konkursu. A byli to: Iga Słupińska, Filip Popiel oraz Miłosz Mruszczyk. 

Podczas konkursu w Łodzi naszym zawodnikom towarzyszyła grupa kibiców składająca się z kolegów i koleżanek z klasy. Brali oni udział w konkursie „Super Kibice 2022”. Głośny doping z pewnością pomagał Elizie i Jankowi, a hasła wykrzykiwane przez kibiców zagrzewały do sportowej rywalizacji.

                                                                   Janek leci jak rakieta,

                                                                   a Eliza jak kometa!

                                                                  

Więcej zdjęć i szczegółów: XV FINAŁ WOJEWÓDZKI "POLICYJNEJ AKADEMII BEZPIECZEŃSTWA" ZA NAMI - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie (policja.gov.pl)