Szanowni Państwo,

Muzeum Dzieci Polskich - ofiar totalitaryzmu w Łodzi otrzymało nominację do Nagrody BohaterONy 2022 im. Powstańców Warszawskich w kategorii: Instytucja.

Komitet Organizacyjny Nagrody docenił Muzeum za gromadzenie obiektów związanych z działalnością niemieckiego obozu dla dzieci polskich przy ul. Przemysłowej w Łodzi, pozyskanie i przechowywanie dokumentów i pamiątek związanych z historią obozu, a w rezultacie edukowanie społeczeństwa o kolejnej mrocznej wojennej karcie historii, oraz za przygotowanie projektu "Nauczono nas płakać bez łez".

W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie muzeum w postaci głosów oddawanych na stronie:

Link: https://bohateron.pl/bohaterony-2022/zaglosuj/ 

Głosowanie trwa do 8 listopada br. włącznie.  Każdy z głosujących ma prawo do oddania głosu jeden raz dziennie na jednego Nominowanego. By głosowanie zostało zarejestrowane należy oddać głos w każdej z siedmiu kategorii.