W środę - 22 września 2021 r. nasza  szkoła miała zaszczyt gościć harcerzy z hufca ZHP Radomsko. Harcerze prowadzili akcję zachęcającą młodzież do dołączenia w struktury 85 Pajęczańskiej Drużyny Harcerskiej „Brzask”. Drużyna działa na terenie miasta od października ubiegłego roku.

Prowadzi ją trójka młodych studentów i instruktorów harcerskich, którzy prowadzą zajęcia na co tygodniowych zbiórkach, w sobotę w Miejskim Domu Sportu i Rekreacji przy ul. Rekreacyjnej 40 (budynek przy stadionie ZAWISZY), w następujących godzinach:

WRZESIEŃ 13:00-15:00

PAŹDZIERNIK 10:00-12:00

Celem działania drużyny jest wychowywanie młodych obywateli, czyli wspieranie ich we wszechstronnym rozwoju i kształtowaniu charakteru przez stawianie wyzwań.

Kontakt:

Drużynowy Instruktor – pwd. Wiktor Krystaszek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.