W dniu 8 czerwca 2021r. nastąpiło rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Plastycznego „Rodzina źródłem szczęścia”.

Celem konkursu było pogłębianie świadomości uczniów na temat wartości i roli rodziny w życiu człowieka, umacnianie więzi rodzinnych poprzez wybór odpowiednich treści swojej pracy oraz rozwijanie talentów plastycznych uczniów.

W konkursie wzięło udział 40 dzieci z klas I – III.

Wszystkie prace były niezwykle barwne i ciekawe. Biorąc pod uwagę zgodność pracy z tematem, kreatywność, estetykę i samodzielność wykonania, wyłoniono najciekawsze prace, których autorzy otrzymali najwyższe miejsca w konkursie.

I miejsce – Adrianna Janus kl. III a, Aleksandra Dawid kl. II b

II miejsce – Alicja Roczkowska kl. I a, Lena Matuszewska kl. II b

III miejsce – Alan Kawecki kl. II a, Maja Tomaszewska kl. II a

Wyróżnienia otrzymali : Marietta Garbacz kl. II a, Emilia Woźniak kl. II a, Julia Burkot kl. II a,
                                            Lena Kozak kl. II b, Piotr Gajęcki kl. II b.

Gratulujemy!

E. Modlińska