Niezwykle miło jest nam poinformować, że uczennica naszej szkoły KINGA KORUS z klasy 8a zdobyła tytuł LAUREATA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Łącznie w etapie szkolnym 27 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w konkursach wojewódzkich z takich przedmiotów jak: język polski, matematyka, historia, fizyka, chemia, biologia, język angielski i język niemiecki.

Do etapu rejonowego zakwalifikowanych zostało 10 uczniów z następujących przedmiotów: biologia, fizyka, chemia, język angielski, język polski oraz matematyka.

Konkursy odbywały się z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego.

Serdecznie dziękuję zarówno wszystkim uczniom, którzy uczestniczyli  w konkursach godnie reprezentując naszą szkołę na poszczególnych ich etapach jak również nauczycielom, których codzienna praca z uczniami przyniosła tak fantastyczne efekty!  Dziękuję również rodzicom uczniów za wsparcie i motywację dzieci do uczestniczenia i sprawdzenia swoich sił i możliwości w konkursach z różnych przedmiotów.

Danuta Skoczylas