W związku z obchodami w roku 2021 Roku Stanisława Lema, pisarza literatury fantastycznej, Biblioteka Pedagogiczna w Sieradzu Filia w Pajęcznie zorganizowała konkurs plastyczny „Robot Fantazy”. Do konkursu, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem, mogli przystąpić uczniowie klas III. Wpłynęło łącznie 95 prac z 13 szkół. Komisja dokonała oceny prac w kategorii prac przestrzennych i prac płaskich.

Miło nam poinformować, iż w kategorii prac przestrzennych uczniowie naszej szkoły Stolarek Daniel (IIIb) i Popiel Piotr (IIIb) otrzymali wyróżnienia.

Za udział w konkursie dziękujemy również uczniom: Charciarek Mateusz (IIIa), Dyła Wiktoria (IIIb), Jenś Antonina (IIIb) i Miksza Patryk (IIIb).

Poniżej przedstawiamy prace wykonane przez naszych milusińskich.