Uczniowie klas młodszych wykonali kolejne zadanie w ramach realizowanego projektu „Serdeczna karteczka”.

W styczniu bohaterami miesiąca zostali wolontariusze.  To dla nich, uczniowie przygotowali karteczki z życzeniami i pozdrowieniami, które przekazali opiekunom Szkolnego Klubu Wolontariusza oraz p. M. Lewandowskiej z pajęczańskiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  W ramach podziękowania za otrzymane kartki, uczniowie otrzymali serduszka WOŚP, które sprawiły im ogromną radość.

Jeszcze raz życzymy wszystkim Wolontariuszom radości w sercu oraz satysfakcji z podejmowanych działań.

Uczniowie klas I-III