dziadkowieBabcie i dziadkowie to jedne z najważniejszych osób w życiu dzieci. To właśnie oni obdarzają je bezwarunkową miłością, poświęcają swój czas i energię. Dziadkowie to współcześnie cała „instytucja”, bez której nie mogłaby funkcjonować niejedna rodzina. Okazują się bowiem nieocenioną pomocą przy wychowywaniu wnuków, umożliwiając rodzicom pogodzenie pracy z obowiązkami domowymi.

W Polsce święto to obchodzone jest od 1964 roku z inicjatywy tygodnika „Kobieta i Życie”.

Dzień Babci i Dziadka klasa 3a postanowiła uczcić poprzez przygotowanie dla swoich ukochanych najbliższych prac plastycznych. Powstały piękne laurki z życzeniami płynącymi prosto z serca. Wszyscy uczniowie byli bardzo zaangażowani w proces twórczy.

Poniżej przedstawiamy nasze dzieła i jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego Babciom i Dziadkom z okazji ich święta.

B.Warzycha