Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, czas przystrajania domów i przesyłania życzeń. Każdego roku uczniowie naszej szkoły przygotowywali prace na konkursy i kiermasze świąteczne. Kontynuując szkolną tradycję wychowawcy świetlicy zorganizowali konkurs świąteczny na najładniejszy stroik  i kartkę.   Wszystkim uczniom, którzy własnoręcznie wykonali piękne prace i przesłali zdjęcia serdecznie dziękujemy.

Swoje prace nadesłali:

Maja Biniecka kl.1a, Karolina Bęben kl.1a, Barbara Krzak kl.2a,
Aleksandra Słupińska kl.2a, Gabriela Piechalak kl.4a, Jagna Woźniak kl.4a, Julia Włoch kl.4b, Wiktor Usatiuk kl.4b, Weronika Krzak kl.6a,
Kinga Cichowlas kl.6a, Apolonia Czołnowska kl.6a, Natalia Sadowska kl.6a, Jakub Gajęcki kl.7a, Marcel Zdybowicz kl.7a, Adam Prus kl.7b,
Julia Szczęsna kl.7b, Piotr Łoziński kl.7c, Mikołaj Hylewski kl.8a,
Maja Sukiennik kl.8b, Julia Skrok kl.8b.

Wszyscy zasługują na wyróżnienie za zaangażowanie i wysiłek włożony w stworzenie prac, z których bardzo trudno wybrać te najlepsze.
W związku z tym wszyscy uczestnicy otrzymują pozytywny wpis z zachowania, zaś po powrocie do szkoły zostaną wręczone dyplomy.

Przedstawiamy prace konkursowe przesyłając jednocześnie najserdeczniejsze życzenia

ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄTchoinka

Mariola Cieślicka