Ślubowania nadszedł czas!

11 października był ważnym dniem dla naszych najmłodszych uczniów. Od samego rana towarzyszyło im wielkie podekscytowanie, gdyż pierwszy raz mogli zaprezentować się swoim rodzicom, nauczycielom

i zaproszonym gościom. Mimo małego stresu wszyscy dzielnie recytowali swoje role i śpiewali przygotowane piosenki! Nie zabrakło również uroczystego pasowania, którego dokonała Pani Dyrektor Danuta Skoczylas.

Swoją obecnością zaszczyli nas Pan Zastępca Burmistrza Wojciech Beśka oraz Pani Dyrektor Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Anna Stachera, którzy wręczyli uczniom słodkie upominki. Na koniec uroczystości rodzice naszych milusińskich obdarowali swoje pociechy tradycyjnymi tubami, które wywołały na ustach szerokie uśmiechy.

Podczas uroczystości Pani Dyrektor złożyła życzenia wszystkim nauczycielom oraz pracownikom naszej szkoły oraz wręczyła „Nagrody Dyrektora”, dziękując za ich codzienną pracę i zaangażowanie. To był radosny dzień dla całej społeczności szkolnej.

Pierwszaki! Jesteśmy z Was dumni! Od teraz jesteście pełnoprawnymi członkami naszej szkolnej społeczności!

Dziękujemy rodzicom zaangażowanym w przygotowanie upominków dla dzieci, p. Magdalenie Bazan

za piękną dekorację oraz wszystkim, którzy pomogli nam w zorganizowaniu uroczystości.

Wychowawcy klas I

Messenger creation D5A13494 71D0 47F1 918A 13AA0F071B7B