W dniu 4.10.2024 r. w naszej szkole zostały przeprowadzone demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie klas III-VIII wybierali swoich przedstawicieli spośród 16 kandydatów.

Nad całością wyborów czuwali opiekunowie samorządu: p. Anna Skrzypczak, p. Agnieszka Popiel,

p. Aleksandra Miękina i p. Karina Korasz. Na nich spoczywała odpowiedzialność za przygotowanie lokalu wyborczego, prawidłowy przebieg i zachowanie tajności głosowania.

Głosami szkolnych wyborców przewodniczącą szkoły została Jagna Woźniak. Gratulujemy wygranej

i życzymy wielu sukcesów w sprawowaniu tak zaszczytnego stanowiska.

Osoby, które weszły w skład samorządu szkolnego miały następującą ilość głosów:

Lp.

Liczba głosów

1.

Jagna Woźniak

2.

Róża Kulczycka

3.

Ryszard Pruszek

4.

Hanna Roczkowska

5.

Zuzanna Modlińska

6.

Filip Popiel

Głosowało:

196 uczniów, tj. 88,28% wszystkich uprawnionych do głosowania.

Oddano głosów:

ważnych – 185

nieważnych - 11

Gratulujemy zwycięzcom! Liczymy na Wasze pomysły i kreatywność w tworzeniu oraz aktywne działanie na rzecz naszej szkoły.