Pierwszy dzień wiosny – piękny, słoneczny kolorowy, trochę szalony.

W naszej szkole był to również dzień „Wszystko, tylko nie plecak”.  W tym dniu uczniowie i nauczyciele przynieśli swoje książki, przybory, śniadania w inny sposób niż zawsze.  Zastąpili codzienny plecak…no właśnie czym? Ich pomysły możecie obejrzeć na zdjęciach.

Dodatkowo niektórzy również stworzyli swoje piękne, ciekawe „stylówki ” pod zamiennik plecaka.

Wniosło to w życie szkoły wiele radości, uśmiechu, zaciekawienia.

Musimy przyznać, że kreatywność uczniów naszej szkoły jest na bardzo wysokim poziomie. Akcja oczywiście, mówiąc w skrócie – wypaliła. Z pewnością zapisze się w historii szkoły jako niezwykły dzień.

Przyniesienie swoich rzeczy w zamienniku mogło też posłużyć do zrobienia porządku w swoich codziennych, szkolnych plecakach.

Dziękujemy za wspaniałe włączenie się do wspólnej zabawy.