Zakończenie roku szkolnego to ważny moment w życiu każdej szkoły. Przed uczniem zamykają się drzwi jednej klasy,zakonczenie kl3 a otwierają następnej, podsumowuje się wyniki całorocznej pracy. Brać szkolną ogarnia radość na myśl o upragnionych i wyczekanych wakacjach. Uczniowie klas I-III z szerokimi uśmiechami pojawili się po raz ostatni w swoich salach, wśród kolegów i koleżanek.

Wychowawczynie wręczyły świadectwa i dyplomy oraz podziękowały za cały, jakże trudny rok szkolny. Uczniowie klas III przygotowali krótkie przedstawienie, które można obejrzeć poniżej. To właśnie oni zamknęli pierwszy rozdział szkolnej przygody jakim jest edukacja wczesnoszkolna. Już od września będą czekali na nich nowi nauczyciele, sale i przedmioty.

My, wychowawcy, życzymy Wam Trzecioklasiści powodzenia i sukcesów w przyszłości! Pamiętajcie, ze jesteście wyjątkowi i niepowtarzalni!