Dnia 2 czerwca 2023 r. nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego pt. „Podróże po Polsce”.

Celem konkursu było rozwijanie kreatywności i zdolności plastycznych uczniów, rozbudzanie zainteresowań dzieci krajem ojczystym oraz poszerzenie wiedzy na temat ciekawych miejsc znajdujących się w Polsce.

W konkursie wzięło udział 14 uczniów z klas I-III. Zadaniem każdego uczestnika było wykonanie pracy przedstawiającej polskie krainy geograficzne, zabytki oraz symbole związane z regionami Polski. Dzieci wykonały przepiękne, ciekawe i oryginalne prace. Wybór zwycięzców był niezwykle trudny, dlatego każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom. Autorzy najciekawszych prac zajęli czołowe miejsca oraz otrzymali nagrody.

Zwycięzcami konkursu zostali:

Adrianna Makos – I miejsce