Tegoroczne walentynki wypadły w terminie ferii, więc w szkole świętowaliśmy je 10 lutego.
Nasi wolontariusze mieli ręce pełne roboty, bowiem zorganizowali KAWIARENKĘ WALENTYNKOWĄ.

Dzięki przepięknej dekoracji sali numer 217, mogliśmy poczuć klimat prawdziwej kawiarni. Na przerwach wolontariusze serwowali ciepłe i zimne napoje oraz obsługiwali chętnych na apetyczne ciasta, babeczki, desery, gofry i tosty przygotowane samodzielnie lub z pomocą mam i babć.
W kawiarence można też było nabyć BARDZO ORYGINALNE KARTKI I LIZAKI WALENTYNKOWE A TAKŻE PRZEPIĘKNE KWIATY. Tradycyjnie zorganizowaliśmy też pocztę walentynkową. Walentynkowy Listonosz „Amorek”, czyli nasze wspaniałe uczennice z wolontariatu – rozdawały pocztę w czasie zajęć lekcyjnych.

Kawiarenką Walentynkową włączyliśmy się w akcję charytatywną, na rzecz chorego chłopca, mieszkańca naszego miasta.
Część dochodu przeznaczyliśmy również na zakończenie roku szkolnego dla naszych wolontariuszy.

Niepowtarzalna atmosfera szkolnych walentynek pozostanie z pewnością na długo w pamięci wszystkich uczniów i nauczycieli.

Opiekunowie SKW
K. Korasz, P. Papierz, M. Derek