Pamiętamy. Doceniamy. Dziękujemy ”

wolontariat_-_życzenia.jpgPamiętamy, że są ludzie, którzy pracują wtedy, gdy my-uczniowie mamy wolne od szkoły. Pracują
w święta i odbierają telefony od nas wtedy, gdy potrzebujemy pomocy. Pomagają nam.

Doceniamy ich pracę, dlatego również i w tym roku pamiętaliśmy o życzeniach świątecznych z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla organizacji i służb współdziałających ze szkołą na rzecz naszego zdrowia, bezpieczeństwa i życia.

Dziękujemy! Te kartki są wyrazem naszego podziękowania za trud, jaki Ci ludzie wkładają w swoją pracę oraz są znakiem, że doceniamy i jesteśmy za to wdzięczni.

Kartki z wyrazami uznania trafiły do pielęgniarek i lekarzy Ośrodka Zdrowia w Pajęcznie, pracowników i lekarzy szpitala oraz policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie.

Opiekunowie SKW

K. Korasz, P. Papierz, M. Derek