17 lutego 2023 r. pozostanie w naszej pamięci jako  wyjątkowa data. W tym dniu w naszej szkole odbyła się zabawa ósmoklasistów.

Pani Dyrektor Danuta Skoczylas przywitała uczniów, rodziców i zaproszonych gości.  Życzyła wszystkim udanej zabawy na tym pierwszym uroczystym balu w życiu najstarszych uczniów szkoły.

Młodzież rozpoczęła ten wieczór od wspólnego zatańczenia belgijki.

Najlepiej podobały się  wspólne zabawy i konkursy, których nie brakowało. Wiele emocji było także podczas rywalizacji w turnieju „Jak to melodia”.

Wszyscy świetnie się bawili, atmosfera była odświętna, a zabawa udana i pełna wrażeń. Ósmoklasiści pięknie się prezentowali i do ostatniej minuty szaleli na parkiecie, nie zapominając przy tym o dobrym zachowaniu.

Uroczystość będziemy długo wspominać jako bardzo udaną. Chętnie przeżylibyśmy takie chwile jeszcze raz…

Serdecznie dziękujemy rodzicom za perfekcyjne przygotowanie tak pięknego balu!