Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było i u nas. W dniu 16 lutego świetlica szkolna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, policjantów, piratów, duchów, księżniczek i innych postaci z bajek i baśni.

Przy dźwiękach tanecznej muzyki dzieci mogły pobawić się ze sobą i integrować. Brały udział w konkursach i zabawach przygotowanych przez wychowawców oraz uczniów z Samorządu Uczniowskiego.

Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie, jak przystało na prawdziwy bal. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową.

Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i niezapomnianych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami!