Marzec był miesiącem, który obfitował w różnego rodzaju akcje i aktywności organizowane w szkole. Uczniowie klasy 2b bardzo chętnie do nich dołączają, sami organizując różnego rodzaju przedsięwzięcia. 1 marca każdy uczeń naszej klasy przyszedł w piżamie lub ze swoją ulubioną poduszką lub maskotką, ponieważ w tym dniu z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego ogłoszony został Dzień Lenia.

8 marca to oczywiście Dzień Kobiet. Chłopcy wręczyli nam piękne kwiaty i upominki, za które jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Wiemy jak ważne jest zdrowe odżywianie, dlatego 16 marca sami przygotowaliśmy drugie śniadanie. Zamieniliśmy się w szefów kuchni i przyrządzaliśmy smaczne, zdrowe i kolorowe kanapki wiosenne. Pamiętaliśmy także o szalonych fryzurach, kolorowych skarpetach i jeansach z okazji wiosennego tygodnia mody. 21 marca natomiast odbywał się Dzień bez plecaka, książek i zeszytów, dlatego w  klasie zorganizowaliśmy turnieje gier planszowych. Śmiechom i zabawie nie było końca. Już zastanawiamy się, co ciekawego przyniesie nam kwiecień?

Uczniowie klasy 2b