moda23Pierwszy dzień wiosny to zawsze jeden z najbardziej wyczekiwanych dni marca. Każdy z utęsknieniem czeka na pierwsze oznaki nadchodzącej wiosny. Nasza szkoła również z radością witała tę piękną porę roku. Samorząd Uczniowski ogłosił wiosenny pokaz mody, a na korytarzach i w salach pojawiły się kolorowe dekoracje. W każdym dniu obowiązywał inny strój m.in. środa była dniem jeansów, natomiast w czwartek zakładaliśmy kolorowe, neonowe i odblaskowe elementy garderoby.

Poniedziałek cechowały szalone fryzury, a wtorek kolorowe skarpety. Piątek oznaczał tylko jedno: wielki finał! Został bowiem przygotowany „Wiosenny pokaz mody”, na którym to każda klasa prezentowała swoją Panią Wiosnę. Modelki i modele wyglądali obłędnie. Kolorowe sukienki, treny, wianki i kwiaty królowały na czerwonym dywanie. Publiczność cały czas reagowała gromkimi brawami, wszyscy byli zachwyceni pomysłowością i kreatywnością naszych uczniów. To było wielkie show, którego  pozazdrościłby nam niejeden dom mody! Potwierdziło się to, że w naszych uczniach drzemią niezwykłe talenty i ogromne pokłady wspaniałej energii.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami