policja22We wtorek 18 października w naszej szkole zostały przeprowadzone powiatowe eliminacje XV edycji konkursu sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa” skierowanej do uczniów klas drugich. W turnieju rywalizowało 6 drużyn. Naszych drugoklasistów reprezentowali Eliza Plucińska oraz Jan Cymbik, którzy to tworzyli niezwykle zgraną drużynę.

Wszyscy uczestnicy musieli rozwiązać test o bezpieczeństwie, a następnie przystąpili do pokonywania toru przeszkód.  Nasi zawodnicy okazali się najlepsi zdobywając I miejsce! Będą reprezentowali nasz powiat podczas etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 25 listopada w Łodzi. Uczniów przygotowywali p. Beata Warzycha, p. Agnieszka Popiel oraz p. Karina Korasz.

Życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu!