DYREKTOR

Dyrektor kieruje szkołą, jest jej przedstawicielem na zewnątrz, przełożonym służbowym wszystkich pracowników szkoły, przewodniczącym rady pedagogicznej.

Sprawuje opiekę nad dziećmi w szkole.

Dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Noblistów w Pajęcznie jest mgr Danuta Skoczylas

Telefon: 34 31 13 016

WICEDYREKTOR

Powierzenie nauczycielowi tej funkcji i odwołanie z niej dokonuje dyrektor szkoły po zasięgnięciu opinii Rady Pedagogicznej. Wicedyrektor szkoły pełni przydzielone mu czynności w imieniu dyrektora szkoły i działa w ramach udzielonych mu uprawnień.

Wicedyrektorem Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Noblistów w Pajęcznie jest mgr Grażyna Trzeciak

Telefon: 34 31 13 016

Brak załączników.