wosp

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
przebiegała pod hasłem: „Płuca po pandemii”, a jej celem było kupno sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Jak co roku nasza szkoła przyczyniła się do zbiórki na ten szczytny cel, organizując wiele akcji na terenie szkoły już od początku grudnia.

wosp1

Szkolny Klub Wolontariusza pod opieką pani Kariny Korasz i Aleksandry Mandat działał prężnie organizując kiermasz, maraton filmowy, loterię fantową, kawiarenkę z wypiekami. Był popcorn, kanapki zdrowe
i kolorowe, tosty, babeczki, ciasta i uśmiech na twarzy 😊

wosp2wosp5

Dzięki pomocy całej społeczności w sztabowej puszce udało zebrać 2696,25 zł!

28.01.2024r.w dniu finału wolontariusze: Hania Roczkowska, Jagna Woźniak, Lena Lechowska, Aleksandra Słupińska, Maja Tomaszewska, Julia Włoch, Hubert Krawczyk, działali od wczesnych godzin porannych.
W sumie nasza szkoła zasiliła konto WOŚP kwotą 7696,45zł. Dziękujemy bardzo wszystkim za każdy grosz !

wosp3                                 wosp4