15 grudnia 2023 roku odbył się Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy, na którym można było kupić świąteczne ozdoby, wyroby rękodzielnicze itp. Również nasza szkoła, jak co roku wzięła udział w tym wydarzeniu. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu pań Magdaleny Bazan, Marioli Cieślickiej oraz Małgorzaty Derek udało się przygotować stoisko z pięknymi ozdobami i dekoracjami świątecznymi. Nie bez znaczenia była pomoc pani Agnieszki Miszewskiej i Aleksandry Mandat . Dziękujemy kilkunastu uczniom klas 4-6 i ich rodzicom, którzy wykonali stroiki bożonarodzeniowe i przekazali je na kiermasz.

Podczas jarmarku swoją kreatywnością i przedsiębiorczością wykazali się uczniowie reprezentujący społeczność szkolną. Dzięki ich operatywności udało się sprzedać większość zgromadzonych ozdób. Dochód z jarmarku został przekazany na Radę Rodziców.