Międzynarodowy Dzień Kropki już za nami. Kolejny rok opowiadaliśmy uczniom o niezwykłej książce „The Dot”, którą napisał Peter Reynolds. Samorząd Uczniowski przygotował dla najmłodszych „Kropkowe stacje zadaniowe” oraz „Szkolne drzewo talentów”. Uczniowie podczas zajęć wysłuchali informacji na temat święta, zapoznali się z historią Vashti oraz dyskutowali o tym, że każdy z nas ma w sobie jakiś ukryty talent, choć nie zawsze zdaje sobie z tego sprawę! Uczniowie tworzyli również kreatywne prace plastyczne, których głównym elementem była kropka. Na korytarzu stworzyliśmy z nich „Kropkową galerię”. W klasach młodszych odbyły się także klasowe pokazy talentów. Okazało się, że mamy wielu wspaniałych piłkarzy, piosenkarek, malarek czy konstruktorów Lego.

Odkrywajmy swoje talenty i nie wstydźmy się ich pokazywać! Każdy z nas jest wyjątkowy!

z opiekun