W dniu 23.06.2023 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego. Tradycyjnie uświetniło je przybycie zaproszonych gości - zastępcy burmistrza pana Adama Stachery, proboszcza Parafii Narodzenia Pańskiego ks. Łukasza Dybowskiego, przewodniczącego Rady Rodziców pana Michała Sienkiewicza i rodziców uczniów.

Podczas części oficjalnej miały miejsce przemówienia pani dyrektor Danuty Skoczylas i zaproszonych gości. Następnie najstarszy rocznik uczniów, czyli obecne klasy szóste przejęły sztandar szkoły od ustępującego składu.

Pani dyrektor Danuta Skoczylas przedstawiła najważniejsze osiągnięcia uczniów. Nadszedł wyczekiwany moment wręczenia ósmoklasistom świadectw z wyróżnieniem i nagród książkowych oraz listów gratulacyjnych dla rodziców.

Nie zapomniano również o pracy szkolnych agend, wyróżniono uczniów za ich twórczą

i kreatywną działalność w Samorządzie Uczniowskim, szkolnej gazetce „Szpila” oraz Szkolnym Klubie Wolontariatu. Pojawiły się także łzy wzruszenia, kiedy to nasi ósmoklasiści opuszczający mury naszej szkoły wręczyli kwiaty dyrekcji i nauczycielom. Nasi absolwenci skierowali słowa pożegnania do młodszych kolegów i koleżanek, wychowawców, nauczycieli, wspominając wspólnie spędzony czas.

W części artystycznej uczniowie naszej szkoły zaprezentowali talenty wokalne, taneczne, instrumentalne oraz aktorskie, które spotkały się z entuzjastycznym odbiorem publiczności, wnosząc dużą dawkę pozytywnej energii przed wakacjami.