W dniu 17 marca obchodziliśmy dzień Świętego Patryka w naszej szkole. Była to wspaniała lekcja propagowania wiedzy o krajach anglojęzycznych. Uczniowie musieli pogłębić swoją wiedzę dotyczącą Irlandii, aby wziąć udział w quizie o obchodach tegoż święta, zapoznać się z historią Świętego Patryka.  Dzień ten był dniem koloru zielonego. Uczniowie przebierali się na zielono, dekorowali sale lekcyjne w tymże kolorze.

Oczywiście odbył się konkurs na najlepiej udekorowaną salę lekcyjną (wyniki pojawią się niebawem) oraz Uwaga:  Konkurs na najlepiej wykonane nakrycie głowy wśród naszych najmłodszych uczniów z klas 1-3. Nie lada atrakcją okazało się poszukiwanie koniczynek na szkolnym boisku czy też  robienie zdjęć w fotobudce. Poniżej fotorelacja.